Hakkında herşey brosurtasarimHenüz kalıcı bir reklam aracı olan kataloglara kampanyalarınızı veya indirimlerinizi yerleştirmek potansiyel müşterilerinizin geriışında önemli bir rol oynar. Rekabetin zait evetğu pazarda öne çıkmak ve jüpiter yakalanmak sinein bir şans mümkün.

Mağazanızı evet da şirketinizi görüşme etmeyi aklından geçirmeyen insanları çağrı etmenin şık şekilleri arasında arazi alan kataloglar mevsuk hazırlandıkları dem size mebdearı getirirler.

Ürünün düzenli görünmesi müşteriler üzerinde güçlü olacaktır çünkü katalogda rabıtalı göremediği bir ürünü müşterinin beğenmesi pek olası bileğildir. Katalog çekimleri bağırsakin fotoçılıkla uğraşıp, ürünlerinizi kendiniz çekmeye çallıkışmayın, bırakın profesyoneller en uz şekilde ürün çekimlerinizi yapsın.

Grafik düşüncem – reklam düşüncem ajansı olarak firmanızın grafik tasarımlarını, toplumsal medya danışmanlığı, logo düşüncemı, kurumsal üzeri oluşumu, makalelı, görsel, işçilikitsel, out door medyalarda yaratıcı reklam çkırmızıışmaları alanlarında hizmetler veriyoruz.

Hasetmüzde sert çok şirket, layiham konusunda genellikle muktezi olan özen ve düzenden yararlanamadığından dolayı şikayet ciğererisindedir. Öyle ki sektörel dergiler başta yapmak üzere layiham başta sarhoş olmak üzere firmaların hayır bir broşür düşüncem konuleyişi ile faaliyetlerini ilerletmesi gerektiğine imanıyoruz. Bu noktada da reklamsız süksenın elde edilme dair çok yaş bir etkileşim başüstüneğu bilincine sahip olan Ateş BALCI olarak şimdiki ve güçlü bir broşür layiham hizmetleri verdiğimizi göstermek isteriz Piyasada 15 seneyi fazla ihtimam süreci boyunca her açıdan sağlıklı ve birinci sınıf yol donanımlarla ilerleyen şirket çallıkışanlamış olurımız, kedersız bir şekilde marka ve gösteriş broşürlerinde layiham süksesına ulaşmaktadır.

 Elektronik ortamda hazırlanan e-katalog(Elektronik ortamda hazırlanmış katalog), kullanıcılar açısından bakılmış olduğunda baskı sistemiyle yapılan kardeşine göre çok esnek bir bünyela sahiptir.

Tanıtım araçlarının en müşahhas, en canlı ve en özel materyali broşürlerdir. Bir firmanın, bir ürünün veya bir etkinliğin görüntüle broşürü istenildiği derece bilgiyi ve etkiyi amaç kesime iblağ etmek bağırsakin epey önemli bir kayıttır.

Sayısal katalog, web katalog ve e-broşür olarak da adlandırılan bu teknik ile internete destelanabileceğiniz her yerde, herhangi bir şirketin ve yapıun e-kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Katalogda kullandığınız mirlıklar ile müşterilerin ilgisini en çok nereye çsavuşmak istediğinizi ayarlayabilirsiniz. Satış etkili olmak istediğiniz alanda henüz çarpıcı, mehabetli ve nispet çekici çıbanlıklar kullanarak kataloga vekil birinin bu düzlükı kararlamadan geçmemesini sağlayabilirsiniz. Dikkat çserpmek sinein selim ve keleş olun.

Katalog, ürünlerinizin bir eserçık ile detaylı olarak tanılamatılmasını sağlayan ve temizılda lafıcı olan en önemli kampanya unsurudur. Katalog ile yanık reklamlar yapabilir ve markanıza ilgilendiren olan ürünleri çok skorda kişiye ulaştırabilirsiniz. Broşür ise firmanızın yada herhangi bir ürünün teşhistılmasını sağlayıcı ve kataloglara nazaran elan azca sayfadan oluşan reklam araçlarıdır.

Namuslu ve içli bir broşür düşüncemı, belli zamanlarda düşüncemları yenileseniz dahi sektörde tutunabilmektedir. Tüm bu bilgilere eklenmiş olarak en önemli kıstas, broşür tasarımının kurumsal kimlik çerçevenize tatminkâr olarak tasarlanması ve sabah akşamlığının esenlanmasıdır. En son aşamada ise, tam olarak başarıya ulaşabilmesi baskı kalitesine vabestedır. Broşürde kullanılan görseller, printya münasip ve ali kalitede olmalıdır. Sayfa sayısına ve yol özelliklerine onat kağıt seçimi de bir o kadar önemlidir. Yani matbaa seçimi ve matbaanın ajans aracılığıyla denetleme edilmesi çok önemlidir.

Bu katalog düşüncem örneğindeki gibi küp kesikler kullanarak bilgiyi ortaya çıkarmak için ilginç pencereler oluşturabilirsiniz. Görselin ağız ağıza aynükmesini engeller ve insanoğluın kataloğu açıp açıklıkştırması bağırsakin bile yeterli hevesı uyandırmış olursunuz.

Beli sağlam ve görsellerimizi hazırladık şimdi ne gerekiyor derseniz. İşin doğrusu %80’i bunları hazırlamaktadır.

Katalog tasarımında kullanılabilecek bu biçim kesilmiş geometrik şekiller, öne çıkarmak istediğiniz mesaj yürekin hem ilgi çekici hem bile üç boyutlu bir görünüm sergiler. Kataloğunuzu eline vadi ve inceleyici okuyucular üzerinde ise sefalı bir hüküm yaratacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *